Дренажно-фекальні електронасоси від виробника | Магазини по всій Україні | ТОВ "ВАРНА"
КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ
ua
Дренажно-фекальні електронасоси
Дренажно-фекальні електронасоси
Дренажно-фекальні електронасоси
Дренажно-фекальні електронасоси
Дренажно-фекальні електронасоси
Дренажно-фекальні електронасоси
Всього 49 товарів
Фільтр
ТОРГОВЕЛЬНА МАРКА
Максимальний напір
Максимальна об'ємна подача
Споживана потужність
Тип розміщення
Принцип дії
Тип ротора
Тип рідини
Ви вибрали:

Фекальний насос - одне рішення для багатьох завдань!

Основне завдання, яке виконує насос для відкачування фекалій, - це відкачка або перекачування забруднених рідин, по агресивності що не перевищують фекальні стоки. Насоси такого типу незамінні, коли потрібно організувати роботу дренажної, каналізаційної або зливової системи, або осушити вигрібну яму в приватному будинку. Застосовуються такі насоси, як правило, там, де відсутня централізована каналізаційна система або ж її розташування далеко і необхідно пристрій, який буде перекачувати стоки з місцевого колектора в муніципальний.

Незважаючи на те, що ці насоси спроектовані для перекачування сильно забруднених рідин, вони мають обмеження за розміром твердих частинок, що знаходяться в рідині, що перекачується. Для різних моделей існує своє обмеження по даному параметру. У випадках, коли уникнути наявності в перекачуваємої рідини сміття, за розмірами перевищує допустимий, неможливо, слід або передбачити установку перед всмоктуючим отвором фільтра-сітки, або звернути увагу на моделі, що мають механізм попереднього подрібнення.

Вибираємо фекальні насоси

Щоб правильно підібрати насос, необхідно в першу чергу правильно визначити майбутні завдання, які вирішуватиме виріб. Наприклад, визначити рідина, яку буде перекачувати насос, максимальний розмір твердих включень, наявних в рідини, максимальну температуру середовища, що перекачується, особливості місця експлуатації і особливості системи водовідведення, за якими можна обчислити необхідну робочу точку системи.

Перед придбанням зверніть увагу на наступні показники пристрою:

 • тип установки - поверхневий, погружной або напівзанурювальної;
 • номінальна точка роботи і робочий діапазон експлуатації;
 • споживана потужність;
 • наявність пристроїв, що автоматизують роботу насоса;
 • максимальна глибина занурення;
 • матеріал деталей, що контактують з рідиною, що перекачується;
 • максимальний розмір твердих частинок в рідині, що перекачується;
 • максимальна температура перекачуваємої рідини;
 • діаметр і різьблення вихідного патрубка.

Фекальні насоси: види

Залежно від типу установки фекальні насоси матимуть ряд конструктивних особливостей, що впливають на їх монтаж та експлуатацію.

 • насос фекальний занурювальний

Найпоширеніший тип фекальних насосів, що застосовуються для побутових потреб. Виріб підключається до шлангу або трубопроводу і повністю занурюється в рідину, яку необхідно викачати або перекачати. Побутові моделі, як правило, забезпечені вимикачем поплавця, який включає і вимикає насос при досягненні рідиною, що перекачується заздалегідь виставлених рівнів. На відміну від побутових моделей, які мають порівняно невеликі розміри, існують ще й великі промислові зразки, маса яких може досягати декількох тонн. Такий насос фекальний занурювальний може обслуговувати системи водовідведення цілого заводу або мікрорайону міста.

 • поверхневий

Фекальний насос розташовується біля ями, криниці чи підвалу, звідки буде проводитися викачка. Насос має всмоктувальну лінію, шланг або трубопровід якої занурюється в перекачується субстанцію, і напірну лінію, з вихідного патрубка якої викаченной рідина надходить або в забірну ємність, або в систему відведення стоків. Зазвичай насоси такого типу не мають вбудованих пристроїв, що автоматизують їх роботу. Основне застосування поверхневі фекальні насоси знайшли в промисловості. У побуті, як правило, не використовуються.

 • напівзанурювальної

Існують також фекальні насоси полупогружной типу. У цих насосів в рідину, що перекачується занурюється тільки насосна частина, а двигун насоса знаходиться на поверхні і не контактує з водою. Перевагою такої конструкції є відсутність механічного ущільнення, що підвищує надійність насосів цього типу. Застосовуються в основному в промисловості.

Купити фекальний насос в Україні

Головна перевага фекальних насосів - це широкий діапазон їх застосування. Крім прямого призначення фекальні насоси можна використовувати для осушення басейнів або затоплених підвальних приміщень - просто підберіть потрібну модель. Ціна виробів залежить від різних параметрів, але в основному від наступного:

 • потужність насоса;
 • матеріали, з яких виготовлений насос;
 • країна виробник.

Якщо ви замислюєтеся про покупку фекального насоса, скористайтеся послугами нашого інтернет-магазину. Купуйте якісне і перевірене часом обладнання, яке стане незамінним помічником у побуті і на роботі.

Читати даліПриховати