КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ
ua
Гідроакумулятори для систем водопостачання
Всього 12 товарів
Фільтр
ТОРГОВЕЛЬНА МАРКА
Максимальний напір
Максимальна продуктивність
Ви вибрали:

  Вибираємо гідроакумулятор

  Гідроакумулятор - незамінний пристрій, яке забезпечить комфортне водопостачання будинку. Основне його завдання полягає в накопиченні деякого об'єму рідини і в подальшій її передачі назад в мережу під певним тиском. Завдяки своїй конструкції, гідроакумулятори крім свого основного завдання можуть виконувати і допоміжні: згладжування стрибків (зменшення) тиску робочої рідини в системі, зниження ступеня впливу гідроударів, які можуть виникати під час пуску електронасосів або різкому перекритті струму рідини, на мережу водопостачання.

  Слід зазначити, що ці твердження відносяться до промислових гідроакумулятори великої місткості. У побутовому застосуванні допоміжні завдання, що виконуються гідроакумуляторами, стають їх основними. Завдання ж накопичення води зводиться до мети не резерву на випадок аварії, а до накопичення буферного об'єму рідини, достатнього для зниження надмірної кількості включень-виключень електронасоса, який працює спільно з автоматикою, до рівня, встановленого при проектуванні (як правило, 20-30 включень в хвилину).

  Яким буває гідроакумулятор?

  За типом розміщення гідроакумулятори для водопостачання представлені горизонтальними і вертикальними моделями. Мета такого поділу - зручність монтажу. Наприклад, для роботи в парі з зануреними насосами раціональніше встановлювати вертикальні гідробаки - при однаковій ємності вони займають менше місця під установку. Якщо ж система водопостачання має невеликий горизонтальний поверхневий насос, то для економії місця логічніше його встановити на горизонтальний гідроакумулятор, в конструкції якого саме для цього передбачений спеціальний майданчик.

  За типом робочого механізму гідроакумулятори для водопостачання бувають:

  • Вантажні - накопичення енергії здійснюється за рахунок підйому водою якогось вантажу. В наслідок вантаж, опускаючись, видавлює воду в систему. Зазвичай такі конструкції мають великі розміри, тому застосовуються, як правило, в промисловості і працюють з великими обсягами води. У порівнянні з іншими типами гідроакумуляторів знаходяться в нижньому ціновому сегменті. За рахунок простоти конструкції мають максимальну надійність.
  • Пружинні - в конструкції таких баків енергії накопичується за рахунок стиснення встановленої всередині пружини. Розміри конструкції, в основному, невеликі. Працюють з невеликими обсягами. Чи не знайшли широкого застосування в побуті через високу вартість.
  • Пневмогідравлічні - найпоширеніший тип гідроакумуляторів у побутовій та напівпромислової сферах застосування. Рідина, потрапляючи в такий гидробак, стискає газ, що знаходиться в мембрані. Або навпаки, рідина потрапляє в еластичну мембрану і, розтягуючи її, починає стискати газ, який закачаний в порожнину гідроакумулятора. Головною перевагою баків такого типу є можливість регулювання тиску попередньою закачування газу і доступна ціна. З іншого боку надійність таких баків поступається гідроакумулятори інших типів.

  Де купити гідроакумулятор в Україні?

  Якщо вас, наприклад, цікавить придбання вироби в г. Киев, можете залишити свою заявку онлайн. Ціна різниться з урахуванням обсягу і типу пристрою. Ми пропонуємо гідроакумулятори, зроблені з якісних матеріалів і пройшли всі необхідні випробування.

  Читати даліПриховати