Замовити насос UPS 1500 TOR в Україні - краща ціна на UPS 1500 TOR | ТОВ "ВАРНА"
КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ
ua
Опис

Гарантійний термін обслуговування - 18 місяців.

Галузь застосування

Джерела безперебійного живлення серії UPS TOR є повністю автоматичними пристроями, які призначені для:

  • забезпечення резервного електроживлення однофазних споживачів, чутливих до форми напруги;
  • підтримки напруги 220 В в електромережі з метою забезпечення якісного електроживлення однофазних споживачів;
  • захисту різного побутового обладнання (електронасосів, комп’ютерів, телевізорів тощо) від підвищеної, пониженої напруги та стрибків напруги в електромережі.

UPS 1500 TOR

Артикул: 2763AR06
ARUNA
10606 грн
Відгуки покупців
Графічні характеристики
Зведена таблиця характеристик

Перевагою даних ДБЖ є те, що вони забезпечують сину- соїдальну напругу на виході («чиста» синусоїда) у всіх режимах роботи, а також забезпечують синхронний перехід між режимами роботи від електромережі та роботи від акумуляторної батареї (далі – АКБ). Форма вихідної напруги не залежить від типу підключеного до ДБЖ навантаження.

Якщо напруга на вході ДБЖ є і знаходиться в заданих межах, ДБЖ здійснює транзитне живлення споживачів від електромережі, а також зарядку підключеної до ДБЖ зовнішньої АКБ (у комплект поставки не входить). Якщо ж напруга на вході сильно коливається, виходячи за допустимі межі, або відсутня, ДБЖ автоматично перево- дить споживачів на живлення від АКБ. Вибір струму заряду АКБ дозволяє значно продовжити термін її служби. Є три режими заряду АКБ: L, M і H, які потрібно перемикати в залежності від ємності підключенної до ДБЖ акумуляторної батареї і режиму заряду.

В конструкції UPS500TOR и UPS1000TOR застосовані спеціальні трансформатори з тороїдальним магнітопроводом для вирівнювання напруги. В порівняні зі трансформатором зі стержневим магнітопроводом, який використовується в аналогічних пристроях, це має ряд переваг:

знижується споживання електроенергії безпосередньо самим пристроєм від 10% до 20% під наванта- женням;
знижується струм на холостому ході роботи трансформатора в 2,5...3 рази, що зменшує нагрів обмотки магнітопроводу і струм при навантаженні;
збільшується тривалість роботи ДБЖ від акумулятора;
знижується рівень шуму пристрою;
знижується рівень генерованих трансформатором електромагнітних випромінювань;
зменшилася вага трансформатору и пристрою в цілому.
В конструкції UPSTOR передбачена ручка для перенесення пристрою, що спрощує експлуатацію прила- ду при частих змінах його розташування.

 

Габаритні розміри