Замовити насос CTO 20 (1 мкм) пресоване активір. вугілля в Україні - краща ціна на CTO 20 (1 мкм) пресоване активір. вугілля | ТОВ "ВАРНА"
КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ
ua
Опис

для систем фільтрації води

ГАРАНТІЯ 12 МІСЯЦІВ

Галузь застосування

PP

Поліпропіленовий картридж до фільтру для води. Механічне очищення 5/20 мкм. Може застосовуватися на першій ступені очищення в системах зворотного осмосу. ТІЛЬКИ ДЛЯ ХОЛОДНОЇ ВОДИ!

PS

Картридж до фільтру для води з поліпропіленової нитки. Механічне очищення 5 мкм. Може застосовуватися на першій ступені очищення в системах зворотного осмосу.тільки ДЛЯ ХОЛОДНОЇ ВОДИ!

PL

Поліпропіленовий картридж до фільтру для води пелюстковий. Механічне очищення 5 мкм. Можливість багаторазового використання. ТІЛЬКИ ДЛЯ ХОЛОДНОЇ ВОДИ!

GAC

Картридж до фільтру для води "гранульований активоване вугілля". Очищення від хлору, органічних сполук, хімікатів, пестицидів і гербіцидів. Може застосовуватися в другому ступені очищення в системах зворотного осмосу. ТІЛЬКИ ДЛЯ ХОЛОДНОЇ ВОДИ!

CTO

Картридж до фільтру для води "пресований активоване вугілля". Механічне очищення 1 мкм, очищення від хлору, сполук хлору, органічних сполук, хімікатів, пестицидів і гербіцидів. Може застосовуватися на третьому щаблі очищення в системах зворотного осмосу. ТІЛЬКИ ДЛЯ ХОЛОДНОЇ ВОДИ!

GP

Картридж до фільтру для води комбінований "поліпропілен + гранульований активоване вугілля". Механічне очищення 20 мкм, очищення від хлору, сполук хлору, органічних сполук, хімікатів, пестицидів і гербіцидів.тільки ДЛЯ ХОЛОДНОЇ ВОДИ!

GT / MT

Постфільтр GT33 для систем зворотного осмосу з активованим вугіллям з шкаралупи кокосових горіхів. Видаляє запахи, покращує смак.

Мінералізатор MT33 для систем зворотного осмосу збагачує воду іонами: Ca2+,  Mg2+,  Na+, K+, CO32-, SO42-, Cl-, F-.

CTO 20 (1 мкм) пресоване активір. вугілля

Артикул: 3102NP40
NPO
89 грн
Основні характеристики:
Напір: 0,0
Відгуки покупців
Графічні характеристики
Зведена таблиця характеристик
Габаритні розміри