Електронасоси ТМ Насосы плюс оборудование - купити насос Насосы+ в Україні | ТОВ "ВАРНА"
КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ
ua
Електронасоси ТМ "Насосы плюс оборудование"
Електронасоси ТМ "Насосы плюс оборудование"
Електронасоси ТМ "Насосы плюс оборудование"
Всього 437 товарів
Фільтр
Тип обладнання
Ви вибрали:

Насосы плюс оборудование

У торговельної марки «Насосы плюс оборудование» представлено широкий асортимент насосного обладнання для систем водопостачання.

Асортимент продукції

Продукція «Насосы плюс оборудование», каталог якої представлений на нашому сайті, включає вироби наступних типів:

  • Відцентрові насоси. Необхідні для перекачування води з природних водойм, колодязів і ємностей. Обладнання можна використовувати для поливу територій різних масштабів, в системах крапельного зрошення.
  • Багатоступінчасті насоси. Призначені для перекачування води з ємностей і колодязів різних діаметрів. Серед таких насосів є моделі, які можуть працювати як з чистою, так із забрудненою водою (без волокнистих фракцій). Область застосування аналогічна відцентровим насосів.
  • Циркуляційні насоси з «мокрим» ротором. Необхідні для примусової циркуляції теплоносія у системі опалення, а також для перекачування холодоагенту в системах кондиціонування.
  • Дренажні електронасоси використовуються для перекачування дощової або чистої води. Необхідні для наповнення або осушення ванн, басейнів, водних атракціонів. Можуть забезпечувати циркуляцію води в них.
  • Самовсмоктувальні струменево-відцентрові насоси використовуються для подачі води з природних водойм, колодязів і різних ємностей. Широко застосовуються в системах крапельного поливу і водопостачання заміських будинків. Основною особливістю є підвищена максимальна висота всмоктування.
  • Електронні контроллери тиску підтримують необхідний тиск в системі шляхом автоматичного включення і виключення насоса. А також захищають насосне обладнання від роботи «всуху».

Зазначена вище продукція призначена для побутового застосування від однофазної електромережі. Вироби під брендом «Насосы плюс оборудование» виготовлені з якісних комплектуючих, з урахуванням сучасних вимог до матеріалів.

Конструкційні особливості

Перелік продукції «Насосы плюс оборудование», дозволяє побачити характерні конструктивні особливості виробів. Слід звернути увагу, що усі насоси з асортименту торговельної марки «Насосы плюс оборудование» комплектуються двополюсними електродвигунами асинхронного типу з короткозамкненим ротором з самовентиляцією (якщо це поверхневий насос) або маслонаповненими (якщо це занурювальний насос). У циркуляційних насосах, в залежності від серії, використовується 3-швидкісний електродвигун.

Корпус насосної камери може бути виконаний з чавуну, нержавіючої сталі або латуні. Останній використовується в циркуляційних або підвищуючих насосах для систем гарячого водопостачання. Робоче колесо в залежності від моделі виконується з латуні, нержавіючої сталі або високоміцного технополімера, а вали - з металокераміки або нержавіючої сталі.

Деякі вироби торговельної марки «Насосы плюс оборудование» при необхідності укомплектовуються пультом управління. Ущільнення вала (торцеві ущільнення), в залежності від моделі та її призначення, можуть бути виконані з графіту, якісної металокераміки, каучукового полімеру або високоякісної гуми.

Читати даліПриховати