Поверхневі електронасоси в интернет-магазине waterpump.com.ua | ТОВ "ВАРНА"
КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ
ua
Поверхневі електронасоси
Поверхневі електронасоси
Поверхневі електронасоси
Всього 61 товарів
Фільтр
Тип обладнання
ТОРГОВЕЛЬНА МАРКА
Максимальний напір
Максимальна об'ємна подача
Споживана потужність
Тип розміщення
Принцип дії
Тип ротора
Ви вибрали:

Поверхневий насос

Придбання поверхневого насоса дозволяє скористатися значущим плюсом цього обладнання - порівняно легким монтажем в будь-якому місці на поверхні. Такий насос може перебувати поруч з колодязем, а в воду занурюють тільки всмоктувальну трубу або шланг.

Поверхневий насос: види

1. Вихрові.

Насоси цього виду є доступними, мають компактні розміри. Створюють високий тиск, мають широкий діапазон подач і високий ККД. Але мають істотне обмеження по рідини - в ній не повинно бути великих домішок і забруднень, мулу або піску, які можуть швидко привести до виходу обладнання з ладу.

2. Відцентрові.

Поверхневий насос цього виду може забирати воду з глибини від 9 метрів (мається на увазі відстань від рівня землі до рівня води в джерелі). На відміну від насосів вихрового типу вони менш чутливі до наявності механічних забруднень у воді.

Як вибрати правильний насос

Щоб купити хороше обладнання, що підходить під необхідні умови задачі водопостачання, слід враховувати наступні характеристики:

1. Продуктивність.

Для різних потреб водопостачання необхідно різну кількість води, подану з необхідною швидкістю і під потрібним тиском. Для забезпечення водою двоповерхового будинку з сім'єю з чотирьох чоловік досить подачі від 1,5 до 1,8 кубічних метрів води на годину.

2. Висота всмоктування.

Насоси поверхневого типу не зможуть подавати воду, якщо від рівня землі до дзеркала води велику відстань. Максимум, з яким вони можуть впоратися, - 9 метрів.

3. Потужність.

При скачках або низькому рівні напруги краще встановлювати більш потужні насоси або підключати стабілізатор електромережі.

4. Виробник.

Популярність і надійність бренду і компанії-виробника - запорука якості насоса і наявності необхідних сервісних умов.

Читати даліПриховати