Системи очищення води в интернет-магазине waterpump.com.ua | ТОВ "ВАРНА"
КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ
ua
Системи очищення води
Системи очищення води
Системи очищення води
Всього 20 товарів
Фільтр
Тип обладнання
ТОРГОВЕЛЬНА МАРКА
Максимальний напір
Максимальна об'ємна подача
Ви вибрали:

Фільтр для води

Фільтр для води - пристрій, який очищає воду від твердих нерозчинних частинок, розчинених у воді речовин, хлору, а також від вірусів, бактерій, грибків і важких металів. По частині продуктивності розрізняють прилади промислового і побутового застосування. Останні застосовують в житлових об'єктах для забезпечення споживачів очищеною водою.

Побутовий фільтр може складатися з набору картриджів, кожен з яких відповідає за видалення відповідних забруднень. Різні по конструкції фільтри здатні очищати воду від органічних речовин, твердих включень, солей металів, солей жорсткості, а також грибкових утворень, шкідливих вірусів і бактерій. Практично всі згадані забруднення можуть міститися в абсолютно чистій на вигляд воді. Саме тому важливо перед покупкою фільтра зробити аналіз води і визначити спосіб необхідної фільтрації.

Згідно з отриманими результатами аналізу води виявляються речовини, вміст яких перевищує встановлені санітарні норми або наближається до максимального значення. Після визначення типу виявлених забруднюючих речовин вибирають фільтр для води, в конструкції якого передбачено необхідний очисний механізм.

Механізми фільтрації води

Побутові фільтри для води можуть включати кілька рівнів очистки, на кожному з яких видаляються певні забруднюючі речовини. У сучасних моделях застосовують такі механізми очищення:

 • механічне фільтрування. Видалення великих забруднюючих частинок, які не розчиняються у воді. Розрізняють грубу, тонку і ультратонку очищення в залежності від максимального розміру затримуваних частинок;
 • сорбція. Усунення запахів і розчинених речовин за допомогою спеціального сорбенту, в ролі якого, зазвичай, виступає активоване вугілля;
 • іонний обмін. Пом'якшує воду шляхом зв'язування іонів солей жорсткості;
 • окислення. Хімічний процес видалення з води вільного заліза. Досягається шляхом перетворення недоокисленного заліза в нерозчинні включення. Тому, даний етап відноситься до попередньої стадії, після якої обов'язково повинен бути встановлений фільтр механічного тонкого очищення;
 • осмотическая фільтрація. Пропуск води під тиском через напівпроникну осмотичну мембрану. Мембрана являє собою дрібнопористий матеріал, крізь який проникають тільки молекули води, а також деякі речовини, молекули яких менше її розміру. Решта шкідливі і корисні домішки затримуються.

Слід зазначити, що сорбційні фільтри для очищення води мають здатність накопичувати домішки, що сприяє утворенню в них шкідливих бактерій. Щоб уникнути цього прояву в деяких картриджах фільтрів використовують срібло, що перешкоджає активному росту мікроорганізмів.

Типи фільтрів для води

Для очищення води, що надходить в приватний будинок або квартиру, застосовують побутові фільтри для води, які можуть бути представлені в різних конструкціях. Найпоширенішими з них є:

 • фільтри для очищення води типу глека. Мають відповідну форму і не вимагають спеціального підключення. Глечик складається з двох секцій. У верхню частину заливається забруднена вода, яка під власною вагою проходить крізь очищающий картридж в нижню секцію. Картриджі мають певний ресурс і можуть бути замінені за фактом його закінчення. Мінусом подібних
 • фільтрів є їх низька продуктивність - від 0,1 до 0,5 літрів за хвилину. До переваг відноситься
 • низька ціна і відсутність необхідності спеціалізованого монтажу;
 • очищаючі насадки на кран. Компактні фільтри для очищення води, що встановлюються безпосередньо на гусак крана. Здатні очищати від 0,2 до 0,5 літрів води за хвилину;
 • настільні пристрої. Такі фільтри для води підключаються до системи водопостачання і здатні очищати до 2 літрів очищеної води в хвилину. Вони забезпечуються фільтруючими картриджами зі збільшеним ресурсом, який становить від 2000 до 4000 літрів;
 • стаціонарні побутові моделі. Призначені для установки в систему водопостачання і забезпечують високу продуктивність і найвищий рівень очистки. У комплектацію можуть входити різноманітні картриджі, кожен з яких відповідає за фільтрацію певних речовин або частинок, а також гідроакумулятор і електронасос, якщо розглядаються осмотичні системи.

В Україні побутові фільтри для води використовуються вже давно і повсюдно. Особливої ​​актуальності вони набули в містах з жорсткою і дуже жорсткою водою. Таких як Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ. Відомо, що в містах низька якість води обумовлено не тільки особливостями природних джерел водозабору, а й зносом міських систем водопостачання.

Безумовно, чистота, і особливо води, - запорука здоров'я. Саме тому, дуже важливо купити якісну систему водоочистки, що дозволить зберегти здоров'я сім'ї в належному стані.

Читати даліПриховати