Системи очищення води в интернет-магазине waterpump.com.ua | ТОВ "ВАРНА"
КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ
ua
Системи очищення води
Системи очищення води
Системи очищення води
Всього 14 товарів
Фільтр
Тип обладнання
ТОРГОВЕЛЬНА МАРКА
Максимальний напір
Максимальна об'ємна подача
Споживана потужність
Ви вибрали:

    Фільтр для води

    Фільтр для води - пристрій, який очищає воду від твердих нерозчинних частинок, розчинених у воді речовин, хлору, а також від вірусів, бактерій, грибків і важких металів. По частині продуктивності розрізняють прилади промислового і побутового застосування. Останні застосовують в житлових об'єктах для забезпечення споживачів очищеною водою.

    Побутовий фільтр може складатися з набору картриджів, кожен з яких відповідає за видалення відповідних забруднень. Різні по конструкції фільтри здатні очищати воду від органічних речовин, твердих включень, солей металів, солей жорсткості, а також грибкових утворень, шкідливих вірусів і бактерій. Практично всі згадані забруднення можуть міститися в абсолютно чистій на вигляд воді. Саме тому важливо перед покупкою фільтра зробити аналіз води і визначити спосіб необхідної фільтрації.

    Згідно з отриманими результатами аналізу води виявляються речовини, вміст яких перевищує встановлені санітарні норми або наближається до максимального значення. Після визначення типу виявлених забруднюючих речовин вибирають фільтр для води, в конструкції якого передбачено необхідний очисний механізм.

    Механізми фільтрації води

    Побутові фільтри для води можуть включати кілька рівнів очистки, на кожному з яких видаляються певні забруднюючі речовини. У сучасних моделях застосовують такі механізми очищення:

    • механічне фільтрування. Видалення великих забруднюючих частинок, які не розчиняються у воді. Розрізняють грубу, тонку і ультратонку очищення в залежності від максимального розміру затримуваних частинок;
    • сорбція. Усунення запахів і розчинених речовин за допомогою спеціального сорбенту, в ролі якого, зазвичай, виступає активоване вугілля;
    • іонний обмін. Пом'якшує воду шляхом зв'язування іонів солей жорсткості;
    • окислення. Хімічний процес видалення з води вільного заліза. Досягається шляхом перетворення недоокисленного заліза в нерозчинні включення. Тому, даний етап відноситься до попередньої стадії, після якої обов'язково повинен бути встановлений фільтр механічного тонкого очищення;
    • осмотическая фільтрація. Пропуск води під тиском через напівпроникну осмотичну мембрану. Мембрана являє собою дрібнопористий матеріал, крізь який проникають тільки молекули води, а також деякі речовини, молекули яких менше її розміру. Решта шкідливі і корисні домішки затримуються.

    Слід зазначити, що сорбційні фільтри для очищення води мають здатність накопичувати домішки, що сприяє утворенню в них шкідливих бактерій. Щоб уникнути цього прояву в деяких картриджах фільтрів використовують срібло, що перешкоджає активному росту мікроорганізмів.

    Типи фільтрів для води

    Для очищення води, що надходить в приватний будинок або квартиру, застосовують побутові фільтри для води, які можуть бути представлені в різних конструкціях. Найпоширенішими з них є:

    • фільтри для очищення води типу глека. Мають відповідну форму і не вимагають спеціального підключення. Глечик складається з двох секцій. У верхню частину заливається забруднена вода, яка під власною вагою проходить крізь очищающий картридж в нижню секцію. Картриджі мають певний ресурс і можуть бути замінені за фактом його закінчення. Мінусом подібних
    • фільтрів є їх низька продуктивність - від 0,1 до 0,5 літрів за хвилину. До переваг відноситься
    • низька ціна і відсутність необхідності спеціалізованого монтажу;
    • очищаючі насадки на кран. Компактні фільтри для очищення води, що встановлюються безпосередньо на гусак крана. Здатні очищати від 0,2 до 0,5 літрів води за хвилину;
    • настільні пристрої. Такі фільтри для води підключаються до системи водопостачання і здатні очищати до 2 літрів очищеної води в хвилину. Вони забезпечуються фільтруючими картриджами зі збільшеним ресурсом, який становить від 2000 до 4000 літрів;
    • стаціонарні побутові моделі. Призначені для установки в систему водопостачання і забезпечують високу продуктивність і найвищий рівень очистки. У комплектацію можуть входити різноманітні картриджі, кожен з яких відповідає за фільтрацію певних речовин або частинок, а також гідроакумулятор і електронасос, якщо розглядаються осмотичні системи.

    В Україні побутові фільтри для води використовуються вже давно і повсюдно. Особливої ​​актуальності вони набули в містах з жорсткою і дуже жорсткою водою. Таких як Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ. Відомо, що в містах низька якість води обумовлено не тільки особливостями природних джерел водозабору, а й зносом міських систем водопостачання.

    Безумовно, чистота, і особливо води, - запорука здоров'я. Саме тому, дуже важливо купити якісну систему водоочистки, що дозволить зберегти здоров'я сім'ї в належному стані.

    Читати даліПриховати