Електронасоси rudes - купити насос rudes в Україні | ТОВ "ВАРНА"
КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ
ua
Електронасоси rudes
Електронасоси rudes
Всього 317 товарів
Фільтр
Тип обладнання
Ви вибрали:

Електронасоси rudes

Під торговельною маркою rudes випускаються багатоцільові електронасоси для виконання побутових завдань з перекачування рідин з різними характеристиками. В асортименті виробника крім побутових поверхневих і заглибних електронасосів, також є циркуляційні насоси, побутові насосні станції, автоматика і гідроакумулятори. Таким чином, насосний ряд компанії містить найнеобхідніші позиції насосного обладнання для побутових систем водопостачання та водовідведення.

Модифікації насосів торговельної марки rudes

Насоси rudes класифікуються залежно від сфери застосування і конструкції. За останнім параметром розрізняють наступні електронасоси:

  • Поверхневі. Не вимагають занурення в воду. Насос розташовується на поверхні, а в рідину опускається тільки водозабірна магістраль. Максимальна глибина всмоктування - 8 метрів, що не дозволяє їх використовувати для свердловин.
  • Свердловинні. Занурюються в водозабірну свердловину, колодязь або ємність. Здатні перекачувати воду з великої глибини.
  • Циркуляційні. Використовуються в системах опалення будь-якого типу для примусової циркуляції теплоносія. Здатні тривало працювати з рідинами з високою температурою.
  • Дренажні. Побутові пристрої для перекачування чистих і злегка забруднених механічними домішками рідин. Дані насоси занурюються у перекачувану рідину і мають поплавкові вимикачі, які автоматизують роботу насоса.
  • Підвищуючи. Використовуються в системах водопостачання приватних будинків і квартир. Служать для підвищення тиску тоді, коли потужності основного насоса або міської мережі водопостачання недостатньо для створення необхідного тиску в домашній мережі або на певній точці водорозбору.

Область застосування електронасосів rudes

Електронасоси rudes в залежності від типу виконують різноманітні побутові завдання, які дозволяють обслуговувати житлові будинки. Насоси можна застосовувати для перекачування чистої води з колодязів, свердловин, різноманітних резервуарів. Їх використовують в системах водопостачання будинку і поливу, а також зрошення присадибних ділянок.

Продукцію даної торговельної марки можна використовувати для осушення затоплених ділянок і підвалів. Для цього необхідні дренажні насоси, які здатні перекачувати рідини з механічними домішками.

За допомогою насосів rudes можна подавати на ділянку воду з прилеглої річки, водоймища і подібних водозабірних точок. Подача води зі свердловини забезпечується зануреними свердловинними електронасосами, які розраховані на перекачування рідин з великої глибини.

Читати даліПриховати