Електронасоси ТМ Sprut - купити насос Sprut в Україні | ТОВ "ВАРНА"
КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ
ua
Електронасоси ТМ Sprut
Електронасоси ТМ Sprut
Всього 155 товарів
Фільтр
Тип обладнання
Ви вибрали:

Електронасоси ТМ Sprut

Зроблені компанією ТОВ «ВАРНА» насоси надходять на ринок України під декількома торговельними марками. Одна з них - торговельна марка Sprut. В асортимент насосів Sprut входять моделі, що використовуються в побутовій сфері або в різних напівпромислових цілях. Вони володіють доступною вартістю, хорошими показниками якості і відмінно підходять для кліматичних умов нашої країни.

Sprut насоси: види і типи

Всі насосне обладнання цієї марки можна класифікувати на конкретні типи в залежності від їх функціональних особливостей, а також від області їх застосування. Серед них:

1. Відцентрові горизонтальні.

Такий тип насосів знайшов широке застосування в системах водопостачання приватних будинків, присадибних ділянок, городів. Популярний варіант при влаштуванні поливу і краплинного зрошення. Особливості: зазвичай є вимоги до рідини, що перекачується (певний відсоток і розмір механічних домішок).

2. Для підвищення тиску.

Насос Sprut цього типу може виконувати функцію додаткового підвищення тиску в уже існуючих системах подачі води в квартиру або приватний будинок. Особливості: є вимоги до чистоти і температурі води; особливістю моделей насосів даного типу є наявність в комплекті або інтегрованого в конструкцію реле протоки, яке при включенні автоматизує процес споживання води.

3. Занурювальні.

Цей насос Sprut призначений для добування води з колодязя, свердловини, накопичувальної ємності або відкритого водоймища. Застосовується для подачі води, з мінімальною кількістю домішок і не має великих механічних забруднень. Часто використовуються для автоматичного зрошення, для подачі води в будь-яких системах водопостачання (побутових або напівпромислових), а також в агротехнічних цілях. Особливості: при виборі моделі необхідно орієнтуватися на глибину занурення, показники напору і подачі води, а також габаритні розміри.

4. Дренажно-фекальні.

Такий тип обладнання використовується для перекачування дренажних, стічних і каналізаційних вод, наприклад, в системах водовідведення, перекачуванні грунтових або мулистих вод, для осушення боліт, водних атракціонів, басейнів.

Sprut насоси: переваги

1. Доступна вартість.

Ціна цієї торговельної марки розрахована на «свого» споживача і є більш доступною, ніж вартість імпортних європейських насосів.

2. Асортимент.

Насоси цієї марки налічують понад 236 моделей, що мають свої особливості і незаперечні плюси.

3. Якість.

Компанія, яка виробляє насоси цієї марки, працює понад два десятки років, має великий досвід у виготовленні якісного обладнання, в своїй діяльності застосовує досвід європейських колег. Для зручності технічного обслуговування, а також швидкого і якісного ремонту насосного обладнання торговельної марки Sprut на території України діє 52 авторизованих сервісних центру.

Читати даліПриховати