Підвищуючи електронасоси в интернет-магазине waterpump.com.ua | ТОВ "ВАРНА"
КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ
ua
Підвищуючи електронасоси
Підвищуючи електронасоси
Всього 2 товарів
Фільтр
Тип обладнання
ТОРГОВЕЛЬНА МАРКА
Максимальний напір
Максимальна об'ємна подача
Споживана потужність

Насоси підвищення тиску

У ситуаціях, коли діюча система водопостачання не може забезпечити всі потреби споживача в воді, подати необхідну її кількість, проблема зазвичай криється в неправильно підібраному насосі. Варіанти вирішення - модернізація і побудова нової системи «з нуля» або ж використання додаткового обладнання, що дозволяє збільшити натиск і обсяг переданої води. Таким обладнанням є насос, що підвищує тиск води.

Насос для підвищення тиску: опис і характеристики

Устаткування цього типу підключається до вже створеної і функціонуючої системи подачі води. Його функція - збільшити існуючий натиск, щоб вода рухалася по трубах швидше.

Вибираючи насос, що підвищує тиск води, необхідно звертати увагу на такі характеристики:

1. Кількість «бар» (одиниця тиску), на яке зросте показник тиску. Саме ця характеристика позначає, наскільки ефективніше працюватиме система водопостачання.

2. Температура води. Якщо планується використовувати насос в системі гарячого водопостачання житла, слід брати той, який підходить для подачі саме гарячої води. Якщо ж обладнання необхідне для поливу або інших технічних потреб, досить стандартного показника температури води - до + 40 ° С.

3. Потужність. Чим більше натиск і подача води, тим більше і потужність насоса. Відповідно, таке обладнання буде вимагати більших енерговитрат. Важливо, щоб електрична мережа могла забезпечити насосу необхідну потужність.

4. Наявність реле протоки. Щоб підвищувати тиск в необхідний момент, бажано наявність на насосі спеціального реле, що включає обладнання тоді, коли йде споживання води, і вимикає, коли споживання води припиняється.

5. Інші показники. Залежно від виду системи водопостачання, для якої купується насос для підвищення тиску, повинні враховуватися і інші показники обладнання. Наприклад, якщо воно буде стояти в житло, важливо враховувати показник шумоізоляції. Для обладнання, що працює в підсобних приміщеннях або на вулиці, необхідні захисні властивості - від перегріву, корозії та ін.

Підвищують тиск насоси: ціна

Вартість такого обладнання залежить від конкретної марки, головних показників (напір і подача води, можливий рівень підвищення тиску, потужність), компанії-постачальника. Купити хороший насос дешевше можна безпосередньо у виробника або в період розпродажів.

Читати даліПриховати