Електронасоси ТМ VARNA- купити насос VARNA в Україні | ТОВ "ВАРНА"
КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ
ua
Електронасоси ТМ "VARNA"
Електронасоси ТМ "VARNA"
Електронасоси ТМ "VARNA"
Всього 105 товарів
Фільтр
Тип обладнання
Ви вибрали:

Електронасоси ТМ "VARNA"

У 2005 році Компанія ТОВ «ВАРНА» починає виробництво електрообладнання, основу асортименту якої складають насоси різних видів і типів торгових марок Sprut і «Насосы плюс оборудование».

Під брендом "VARNA" виробляються в основному обладнання промислового застосування для виконання широкого спектру завдань.

В асортименті ТМ "VARNA" представлені моделі різних типів електронасосів.

Для відводу стічної води в промисловому і напівпромисловому плані компанія пропонує наступні види насосного обладнання:

  • Занурювальні насоси для відведення стічних вод. Які можливо застосувати в житлово-комунальних і сільських господарствах, в гірничодобувній промисловості. Служать для відводу стічних вод, промислових рідких відходів, осушення котлованів і боліт. Модель підбирається в залежності від характеристик відкачуваних субстанцій.
  • Самовсмоктуючі насоси. Здатні працювати з вибухобезпечними і негорючими рідинами, стічними водами, дощовою водою, а також для відведення нізкоагрессівних промислових стоків з високим ступенем забруднення.

Для систем водопостачання, а також для постачання на різноманітні водорозбірні точки в каталозі представлені відцентрові і вихрові насоси наступних типів:

  • Одноступінчаті моноблочні електронасоси горизонтального виконання. Залежно від модифікації можуть бути використані для примусової циркуляції води в різних кліматичних системах, підвищення тиску води в міських і промислових магістралях, перекачування промислових субстанцій, для зрошення земель, обробки води і т.п.
  • Вертикальні і горизонтальні багатоступінчасті електронасоси. Являють собою багатофункціональні вироби, які можна застосовувати для циркуляції робочої рідини в системах опалення і в різноманітних кліматичних системах, подачі води, підвищення тиску в системах водопостачання, в очисних агрегатах, а також для зрошення і поливу землі.
  • Консольні відцентрові електронасоси. Один з універсальних варіантів для роботи з чистими або злегка забрудненими рідинами. Розмір включень, що знаходяться в рідині, що перекачується, може досягати 0,2 мм, а їх концентрація не повинна перевищувати 0,1%. Основні обмеження - рівень водневого показника pH від 6 до 9, неагресивні до матеріалу насосної камери - чавуну.
  • Занурювальні багатоступінчасті насоси. Крім стандартного застосування є модифікації, які можуть використовуватися для перекачування охолоджуючих рідин і постачання верстатів мастильними та охолоджуючими речовинами. Оптимальні для промислових об'єктів, де потрібні високопродуктивні глибинні насоси.

Асортимент компанії настільки різноманітний, що насоси ТМ "VARNA" можуть знайти застосування практично в будь-якій області промисловості. Вертикальні турбінні електронасоси, хімічні відцентрові електронасоси з проточною частиною з фторопласта, електронасоси з робочим колесом двостороннього входу і роз'ємним корпусом - це неповний список, який підтверджує дане твердження.

Читати даліПриховати