Циркуляційні електронасоси від виробника - Насоси для опалення | ТОВ "ВАРНА"
КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ
ua
Циркуляційні електронасоси
Циркуляційні електронасоси
Циркуляційні електронасоси
Циркуляційні електронасоси
Циркуляційні електронасоси
Циркуляційні електронасоси
Всього 110 товарів
Фільтр
ТОРГОВЕЛЬНА МАРКА
Максимальний напір
Максимальна об'ємна подача
Споживана потужність
Тип розміщення
Принцип дії
Тип ротора
Ви вибрали:

Циркуляційні насоси

Циркуляційний насос являє собою пристрій, який застосовується для примусової циркуляції рідин в межах закритої системи. Найчастіше подібні пристрої включені до складу інфраструктури водяного опалення. В Україні ці пристрої досить актуальні, так як сучасна енергоефективна система опалення, що дозволяє економити енергоресурси, неможлива без наявності в складі системи насоса для примусової циркуляції робочої рідини.

Особливості конструкції та типи циркуляційних насосів

Переважно, циркуляційний насос для опалення складається з компактного електродвигуна та насосного вузла в єдиній конструкції. Осі вхідного та вихідного отворів для теплоносія, як правило, розташовані на одній лінії або в ряд. Саме тому їх іноді називають «рядними» циркуляційними насосами. Робочим органом таких насосів є колесо, що обертається з прямим приводом від електродвигуна, яке забезпечує примусовий рух води. Залежно від конструкції розрізняють наступні типи виробів:

  • «Сухого» типу. Циркуляційний насос, в якому з теплоносієм контактує лише насосна частина. Ротор і статор електродвигуна надійно ізольовані від теплоносія спеціальними ущільнювачами. Даний насос для опалення має високий ККД, а його ціна варіюється в залежності від призначення виробу і його потужності.
  • «Мокрого» типу. Насос для системи опалення, в якому теплоносій контактує з ротором електродвигуна, а статор надійно ізольований від попадання вологи гільзою з магнітопроніцаемого матеріалу. Перекачується рідина служить в якості мастильного та охолоджуючого речовини, за рахунок чого досягається низький рівень шуму при роботі пристрою.

Циркуляційний насос «сухого» типу може бути блоковим, вертикальним або консольним. Перед тим, як купити такий пристрій, слід подбати про місце його установки. Через високий рівень шуму в процесі роботи, його рекомендується монтувати в окремому, ізольованому від звуків приміщенні.

Компанія ТОВ «ВАРНА» виготовляє циркуляційні насоси торгових марок Sprut, «Насосы плюс оборудование» та rudes і реалізує їх через розвинену дилерську мережу по всій території України.

У всіх великих містах, таких як Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя і т.д. є сертифіковані сервісні центри, що займаються гарантійним і післягарантійним обслуговуванням будь-яких насосів з асортименту Компанії, в тому числі і циркуляційних.

Читати даліПриховати