Дренажні електронасоси від виробника | Магазини по всій Україні | ТОВ "ВАРНА"
КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ
ua
Дренажні електронасоси
Дренажні електронасоси
Дренажні електронасоси
Дренажні електронасоси
Дренажні електронасоси
Дренажні електронасоси
Всього 17 товарів
Фільтр
ТОРГОВЕЛЬНА МАРКА
Максимальний напір
Максимальна об'ємна подача
Споживана потужність
Тип розміщення
Принцип дії
Тип ротора
Тип рідини
Ви вибрали:

Дренажні насоси

Дренажний насос є одним із затребуваних видів обладнання в домашньому господарстві і на виробництві. Дане обладнання широко використовується для перекачування рідини, викачування обсягів рідини з різноманітних ємностей або затоплюваних приміщень.

Широкий асортимент якісних моделей дозволяє підібрати насос дренажний, який буде максимально враховувати всі особливості виконання поставленого завдання.

При виборі такого виробу, як дренажний насос, необхідно звертати особливу увагу на конструктивні особливості і технічні характеристики тієї чи іншої моделі, тому що саме від цього буде залежати результат коректного функціонування електронасоса. В першу чергу, виходячи з наявних умов завдання, яку буде виконувати насос, треба оцінити тип стічних вод, які буде відкачувати насос. Важливою умовою підбору необхідної моделі є розмір можливих частинок, які будуть присутні в перекачуваємої рідини. Залежно від того, буде дренажний насос перекачувати чисту злегка забруднену піском або мулом воду або воду з дрібним листям дерев або кущів або яким-небудь іншим, можливо побутовим, дрібним сміттям, буде залежати конструкція насоса. Далі, визначити необхідні подачу і напір подбираемого обладнання, глибину його занурення під час роботи, орієнтовну споживану потужність, і матеріал, з якого, на вашу думку, повинна бути виготовлена ​​модель. І нарешті, відстань, на яке необхідно відводити рідину, що перекачується, і внутрішній діаметр трубопроводу або шланга, по якому ця рідина потече.

Як правило, дренажні насоси відрізняються від інших типів електронасосів своєю великою об'ємною подачею при малих напору. Однак в асортименті нашої компанії є дренажні насоси і з порівняно високим, як для насосів дренажного типу, напором.

Якісне обладнання від Компанії ТОВ «ВАРНА»

Купити необхідне обладнання Ви можете безпосередньо у фірмовому онлайн-магазині nasos.net.ua.

До переваг покупки устаткування в онлайн-магазині можна віднести:

  • широкий асортимент якісних товарів вітчизняного та зарубіжного виробництва від перевірених торгових марок. В каталозі обладнання ви зможете знайти такі вироби, як дренажні насоси і дренажно-фекальні насоси, заглибні електронасоси, циркуляційні, насосні станції та інше обладнання;
  • доступна вартість. Ціна товарів дозволить вам значно заощадити свої кошти;
    гарантія. Гарантійне обслуговування здійснюється протягом 12-24 місяців з дня покупки, в залежності від типу обладнання.
  • зручність замовлення. Ви можете самостійно підібрати необхідний товар з каталогу, скориставшись функцією «Підбір обладнання» або звернутися за консультацією до кваліфікованих фахівців компанії за допомогою послуги «зворотний зв'язок».
Читати даліПриховати